fbpx

4 omadust mis igal heal laskumisel peaks olema

Laskumised on seikluspargi süda, olgu see siis Löwenruh pargis, Vikimõisas või Põltsamaa seikluspargis. Need pakuvad adrenaliini, kiirust ja põnevust. Kuid mis teeb laskumise tõeliselt ägedaks? Vaatame lähemalt nelja omadust, mida iga kvaliteetne laskumine peaks pakkuma.

1. Ohutus ennekõike:

Kvaliteetsed materjalid! Olgu see madalseiklusrada või suurem seikluspark, laskumise ohutus sõltub suuresti kasutatavatest materjalidest. Kvaliteetsed köied, turvarakmed ja pidurisüsteemid tagavad, et laskumine on üheaegselt lõbus kui ka turvaline.
Lisaks peab iga laskumine, olgu see Löwenruh pargis, koduhoovis või ükskõik milline 3pargi loodud seiklusrada, läbima regulaarseid ohutuskontrolle.

Vajad hooldust? Hoolime ja hooldame. Hoiame radadel silma peal, et rada püsiks terve ja turvaline. Pakume hooldusi ka ise, et see tähtis asi ei ununeks. Vastavalt asukohale on võimalik sõlmida hooldusleping, et tagada meelerahu ja ohutus. Ülevaatuste ja hoolduskordade arv sõltub väga palju kasutustihedusest. Tihe hoolduskordade arv tagab seiklusraja pika eluea ja ohutuse. Võta ühendust hooldus@3park.ee!

2. Sujuv ja kiire kogemus:

Hea laskumine peaks pakkuma sujuvat ja kiiret kogemust, olgu see siis Vikimõisa seikluspargis või mujal. Võimalus reguleerida laskumise kiirust annab kasutajatele võimaluse kohandada kogemust vastavalt oma mugavustasemele.

3. Kaunis loodus:

Laskumised, mis on ümbritsetud looduse iluga, näiteks nagu Pirita või Kamari seikluspargis, pakuvad palju rohkem kui lihtsalt adrenaliinilaksu. Laskumine peaks sulanduma ümbritsevasse keskkonda, pakkudes seeläbi looduslähedast kogemust.

4. Erinevad raskusastmed:

Laskumine peaks olema sobiv nii algajatele kui ka juba kogenud ronijatele – hea seikluspark pakub laskumisi erineva raskusastmega.

Laskumine on palju enamat kui lihtsalt mäest alla liikumine. See on adrenaliinilaks, looduse nautimine ja füüsilise oskuse proovilepanek.  Kui tahad juba täna lustida Eesti parimatel laskumistel, siis leia meie #mineronima lehelt lähim rada ja proovi järgi!

Soovid ka oma koduhoovi laskumist, nagu on Löwenruh pargis või Vikimõisas? Kirjuta info@3park.ee või helista +372 5558 7837  ja broneeri oma seiklus juba täna!

 

Hakkas meeldima?
Liitu meie uudiskirjaga, et asjakohane info seiklusraja loomisest jõuaks otse sinu postkasti.