5 omadust mis igal heal zipline'l peaks olema

5 omadust mis igal heal zipline'l peaks olema

Kõikidest põnevatest tegevustest, mida Eestis teha saab, on zipline'il läbi õhu libisemine vaieldamatult üks ägedamaid. Vabadustunne, mis kõrgelt maapinnalt tõustes tekib, on kogemus, mida liiga kiirelt ei unusta.

Selleks, et ziplining-seiklused oleksid tõeliselt meeldejäävad, on meie eksperdid välja töötanud kontrollnimekirja kõrgelt lendavate välimõnude jaoks, hetkeks kui soovid pisikest adrenaliinilaksu.

1. Kiirus

See on mis tahes zipline'i tegevuse oluline koostisosa. Ilma selleta võid sama hästi hoopis matkama minna. Eesti pikima trossillaskumise leiad Kiviõli Seikluskeskusest - 600 meetrine laskumine mille suurim kiirus küündib 80km/h lubab närvikõdi tervele perele. Pisematele on võimalik zipline edukalt ka koju ehitada, vaata meie tehtud näidist:  https://fb.watch/v/48Wcx0L9F/

2. Kõrgus

Mida kõrgemal maapinnast oled, seda suurem on adrenaliinitunne. Kui suudad ette kujutada, et tuhised ilma vaevata läbi õhu, olles samal ajal 300 meetri kõrgusel maast, on see peaaegu nagu lendamine. Eestis küll nii kõrgeid pakkuda ei ole, kuid oma ettekujutust saad ergastada siit: 10 maailma parimat zipliningu sihtkohta

3. Maastik

Ziplining ja vapustav maastik käivad käsikäes. Kuigi meie kodumaad ei ole kõrgete mägede ja kaljudega rikastatud, on meil siiski imekaunis ja mitmekülgne loodus, mida peab iga eestlane vähemalt korra aastas nautima! Need kõrgseikluspargid on rajatud hingematvatesse paikadesse, et külalised saaksid loodust ainulaadse nurga alt näha:

4. Koolitatud juhendajad

Usaldusväärse ja meelelahutusliku juhendaja olemasolu on iga välise seiklusreisi lahutamatu osa ja ziplining pole erinev. Eeskujulik juhendaja ei taga mitte ainult ohutuse, vaid pakub julgustust ka siis, kui seda enim vajad. Boonusena jagab ta ka teadmisi kohalikust keskkonnast ja ümbritsevast piirkonnast. 

5. Sõbrad

See ei ole tingimata ziplining-seikluse element, kuid tunneme, et see on tegevus, mida naudid enim, kui saad seda teistega jagada. 

Soovid zipline seiklust endale koju? Meie spetsialistiga saad ühendust võtta info@3park.ee või telefonil +372 5558 7837!