NULLIST: Seiklusraja ehitamine

NULLIST: Seiklusraja ehitamine

Otsid lõbusat peretegevust igas vanuses lastele? Too seikluspark nende lihtsate juhiste abil enda juurde. Oma seikluspargi loomine on kaasahaarav projekt kogu perele - siin saate lasta kõigi fantaasial lennata. Kuidas see madalseiklusraja loomine siis käib? Lõime Sulle samm-sammult juhised, et asja imelihtsaks teha. 

1.Lase end inspireerida!

Vaata veidi enda valitud sihtkohas ringi ja lase ideedel lennata. Et see veidi lihtsamalt läheks võid inspiratsiooni koguda näiteks siit: 3park Eesti madalseiklusrajad.

 Mõned näited populaarsematest mängudest:

 

3park madalseiklusrada3park eesti ronimisvõrk
3park eesti rippsild3park eesti madalseiklusrada

2. Tee plaan ja konsulteeri meie spetsialistiga

Enne ehitamist oleks tarvis mõelda mõne detaili peale:

  • Kui suur Sinu seiklusrada olema saab?

  • Mitu rada sellel on?

  • Kui palju väljakutseid on igal rajal?

  • Kas ronimisrajad on lihtsad, rasked või mõlema kombinatsioon?

  • Kas lisad igale rajale ziplined ja redelid, tunnelid?

  • Kas kõik rajad jäävad ühele kõrgusele? Miks või miks mitte?

Omame tänaseks rohkem kui 14 aastat seiklusparkide haldamise ja ehitamise kogemust. Küsimustele vastuse leidmisel oleme nõu ja jõuga Sulle igati toeks. Ideedest meil seni veel puudust ei ole tulnud. 

 3. Visandame Sinu pargi

Kasutades plaani üksikasju, loome Sinu pargi visandi. Näitame ära, kus rada algaks ja lõppeks. Oleme loomingulised ning loodusega kooskõlas. Arvestame ronijate vanuse ning oskustega, ning ehitame alati nii, et seiklusrada oleks põnev ja pakuks rõõmu erineva tasemega ronijatele. Et oleks lihtsamaid, keskmise raskusastmega ja keerulisemaid elemente. Nii on võimalik kõigil end proovile panna, aga ka arenguruumi, kui kohe kõik ei õnnestu.

 4. Asume asja kallale!

Meie 3pargi ehitustiim tuleb ja toimetab, Sinul jääb üle vaid keha soojaks võimaleda ja juba peagi kogu perega tarzani kombel aega veeta!

Madalseiklusraja, kõrgseiklusraja või mõne eraldiseisva mängu nagu näiteks kiik, ahviraudtee või tarzaniköied (list on lõputu) tellimiseks saada päring info@3park.ee! Vastame Sulle välgukiirusel.

3park eesti õnnelik laps ronimas