fbpx

Taevaskoja puhkekeskuse madalseiklusrada on loodud pakkumaks väljakutset noortelaagris osalevatele lastele. Loodus ja puhas ümbrus pakatab energiast ning seiklusrada sobib sinna justkui orgaanilise osana.

Madalseiklusrada on paigaldatud 20-le tehispostile, mille vahel looklevad 5 meetri pikkused poste ühendavad erinevate mänguelementidega sillad. Lisaks kaks 25 meetrist, parajalt põnevat, trossaskumist.

Terviklahenduse koosseisu kuulub puhkeala koos kolme pingi, sorteerimisvõimalusega prügikasti, teadetetahvli ja jalgrattahoidlaga. Kõik ehitatud elemendid sulanduvad ideaalselt loodusesse.

Tegemist on Tallinna linna 2021. aasta kaasava eelarve Kristiines rahvahääletusel ideega.

Loe lähemalt siit

Rajatud madalseiklusrada on loodud 7-le puidust tehispostile, mille vahel looklevad 11 seiklusrada. Nende hulgas on 20 erinevat atraktsiooni. Lisaks on rajal 25m laskumine.

Viimsi Kooliterritooriumile ja on kasutamiseks Viimsi Kooli õpilastele. Rajatud madalseiklusrada sai kavandatud 6-le puidust tehispostile toetuvana, mille vahel looklevad 7 seiklusrada koos 13 erineva atraktsiooniga. Tehispostide vahelised seiklusrajad on ca 5,0m pikkused. Lisaks rajasime ka trosslaskumise, pikkusega 25m.

Liikuma kutsuva kooli raames õnnestus Lilleküla gümnaasiumil luua enda hoovi alale kompaktne seiklusrada. Seiklusrada on planeeritud ehitada 2s etapis.
2. etapi ehitus sisaldab endas ka trosslaskumist ning veel rohkem ägedaid ronimisharjutusi.

Lilleküla rada on hea näide, kuidas kitsale alale luua võimalikult palju ruumi noortele ronimisharjutuste jaoks.

Hakkas meeldima?
Liitu meie uudiskirjaga, et asjakohane info seiklusraja loomisest jõuaks otse sinu postkasti.