fbpx

Suursoo külaplatsile sai ehitatud kokku 3s erinevas etapis madalseiklusrada. Kompaktne seiklusrada pakub väljakutset nii edasijõudnutele kui algajatele.

Põlva Kooli tagune rada sai projekteeritud kliendi soovil ilma trosslaskumiseta. Siiski  rajal korralikult elemente ja tegevusi erinevas vanuses lastele.

Kääpa turnijatel on nüüd lustirõõmu palju. Seiklusrada sai loodud kahe eriti ägeda laskumisega.

Iidsete kääbaste vormid andsid võimaluse luua vahelduvale pinnasele õrnade kalletega raja.

Üks kindlamaid puid, kuhu seiklusrada paigaldada on mänd. Puigas asus neid nii palju, et oli lausa raske valikut teha. Rada on projekteeritud oluliselt suurem, et tulevikus lihtsam rada laiendada oleks.

Korralikult pikk laskumine ja parajalt arenemist igas vanuses ronijale. Puiga seiklusrajal saab terve pere trennikoormuse kätte. Samal ajal kui noorimad rajal turnivad võivad täiskasvanud end füüsiliselt arendada rippuvate rõngaste peal jõuharjutusi tehes.

Sarnaselt Lillekülale õnnestus ka Haabersti Vene Gümnaasiumil liikuma kutsuva kooli raames.
Kokku on rada planeeritud 11-le puule. Esimeses etapis on rajatud kolmnurk ja 22 meetrine laskumine.
Aluskatteks 5×5 fraktsiooniga tüvehakkest hakkepuit.

 

Tartusse on alati südamelähedane ehitada. Soinaste tänava äärde saime madalseiklusraja ehitada 8-st erinevast sillast koos hakkepuidust turvaalusega.

Seiklusrada on paigaldatud kokku 13-le puule ja 3-le postile. Tõsiselt mitmekülge ja omalaadne väljakutse, mis pakub nii keha kui vaimu arendavat tegevust.

Park asetseb 2100 m2 alal ning on oma vallas suurim puudele ehitatud madalseiklusrada. Kokku koosneb seiklusrada 17-st platvormist ja rohkem kui 20-st erinevast sillast. Väljakutsed said valitud eelkõige arvestades nooremaid ronijaid. Terve raja läbimiseks kuluv pingutus on siiski piisav, et väljakutset pakkuda ka osavamatele.

Madalseiklusrada asub Kärdla ranna läheduses ning on suur ja populaarne puudel asetsev avalikult kasutatav rada. Kokku koosneb rada 21st platvormist ja 29st erinevast elemendist. Rada on planeeritud kahes osas – Noorterada ning lasterada. Kahte ühendab omavahel 28 meetri pikkune eriti äge trosslaskumine.

Do you like it?
Subscribe to our newsletter for all the important information about adventure park development