fbpx

Hübriid seiklusrada, mis toetub osaliselt puudele ja postidele. Ideaalse lahenduse loomiseks projekteerisime nii, et higimull otsa ees.Toimiv aja kestva raja jaoks ei piisanud lihtsalt olemasolevatest puudest vaid kasutusele pidime võtma ka tehispostid. Lõplik lahendus sai ülimalt kvaliteetne ja pakub kohalikele turnijatele pikaks ajaks eneseületust ja lustimist.

The low adventure course is installed on 20 artificial posts. In addition, two 25-meter ziplines.
The complete solution includes a recreation area and bicycle park.
All built elements blend perfectly into nature.

Kiik, batuut, liumägi, pargipink, skatepark? Ei, hoopis Kaalepi seikluspark – korralik mänguväljak ronimishuvilistele. Seiklusrada toetub lisaks postidele osaliselt ka olemasolevatele mändidele, kuhu said laskumine ja raskemad elemendid paigaldatud. Hea seiklusraja ehitus sõltub väga paljudest erinevatest nüanssidest.

Põlva Kooli tagune rada sai projekteeritud kliendi soovil ilma trosslaskumiseta. Siiski  rajal korralikult elemente ja tegevusi erinevas vanuses lastele.

Seiklusrada on paigaldatud kokku 13-le puule ja 3-le postile. Tõsiselt mitmekülge ja omalaadne väljakutse, mis pakub nii keha kui vaimu arendavat tegevust.

Madalseiklusrada asub Kärdla ranna läheduses ning on suur ja populaarne puudel asetsev avalikult kasutatav rada. Kokku koosneb rada 21st platvormist ja 29st erinevast elemendist. Rada on planeeritud kahes osas – Noorterada ning lasterada. Kahte ühendab omavahel 28 meetri pikkune eriti äge trosslaskumine.

Do you like it?
Subscribe to our newsletter for all the important information about adventure park development