fbpx

Madalseiklusraja ehitamine oma koju

Madalseikslusrada, seal turnib osav poiss ripprõngastel.

Seiklusrajad on Eestis kiiresti populaarsust kogumas. Kujuta ette, et Sinu koduhoovis on koht, kus nii lapsed kui täiskasvanud saavad mängida, trenni teha ja lihtsalt lõbusalt aega veeta. Kõlab ju hästi, eks? 3park on rajanud üle 18 seikluspargi ja 140 madalseiklusraja nii Eestis kui ka välismaal. Me teame mis me teeme. Telli endale tasuta rajakaart siit!

Miks võiksid kaaluda seiklusraja ehitamist oma koju?

Vähem ekraaniaega: Julgusta lapsi veetma rohkem aega õues ja vähem ekraani ees. Seiklusrada julgustab nii lapsi kui ka täiskasvanuid veetma rohkem aega õues, harjutades ja arendades oma füüsilisi oskusi. See on ideaalne viis pakkuda lõbusat ja aktiivset tegevust kodust lahkumata.

Laste areng: Seiklusradadel on palju erinevaid elemente, mis aitavad lastel arendada nii füüsilisi kui ka vaimseid oskusi. Tasakaalu hoidmine, probleemide lahendamine ja julguse ületamine on vaid mõned neist, mida lapsed saavad õppida.

Looduslähedane elu: Seiklusrada aitab end loodusega siduda. See julgustab lapsi avastama ja hindama loodust, samal ajal kui nad naudivad värsket õhku ja päikesevalgust.

Investeering tervisesse: Aktiivne eluviis aitab vähendada stressi, parandada meeleolu ja edendada üldist heaolu. Parim investeering üldse.

Populaarsemad seiklusraja elemendid erahoovides:

Slackline: Slackline’l turnimine on lõbus tasakaaluharjutus mis on põnev igas vanuses.

laps_ronimas_slackline
Trossil laskumine: Zip-Line on iga seiklusraja lemmik-element, mis lisab ronimisele kõvasti adrenaliini.

trossillaskumine_laps

Kuidas 3park aitab sul luua unistuste seiklusraja:

3park on ehitanud seiklusradasid juba üle 18 aasta. Meie kogemus ulatub Nõmme Seikluspargist kuni Jaapani seiklusparkideni. Oleme ehitanud 12+ seiklusparki välismaale ja üle 140 pargi Eestis.

Terviklahendused: Me ei paku lihtsalt seiklusradade ehitust, vaid terviklahendusi. Alates esialgsest konsultatsioonist ja tasuta rajaplaanist kuni lõpliku ehituse ja hoolduseni. Meie eesmärk on tagada, et Sinu kodune seiklusrada oleks ohutu, lõbus ja vastupidav.

Kohandatud lahendused: Iga aed ja ruum on erinev. Seetõttu kohandame oma lahendusi vastavalt vajadustele ja eelistustele.

Ohutus on esikohal: Tagame, et kõik meie rajad vastavad kõrgeimatele ohutusstandarditele.

Pidev tugi ja hooldus: Peale raja valmimist ei lõppe meie töö. Pakume pidevat tuge ja hooldust, et tagada koduhoovi seiklusraja pikk eluiga ja ohutus. Meie hooldusmeeskond on alati valmis aitama ja tagama, et seiklusrada püsiks tasemel.

Unistad oma seikluspargist? Võta meiega ühendust ja teeme selle unistuse reaalsuseks! Telli endale tasuta rajakaart siit!

Kirjuta meile info@3park.ee või helista +372 5558 7837

 

Hakkas meeldima?
Liitu meie uudiskirjaga, et asjakohane info seiklusraja loomisest jõuaks otse sinu postkasti.