Nullist – Seiklusraja ehitamine

Otsid lõbusat peretegevust igas vanuses lastele?

Too seikluspark nende lihtsate juhiste abil enda juurde. Oma seikluspargi loomine on kaasahaarav projekt kogu perele – siin saate lasta kõigi fantaasial lennata. Kuidas see madalseiklusraja loomine siis käib? Lõime Sulle samm-sammult juhised, et asja imelihtsaks teha.

Lase ennast inspireerida

Vaata veidi enda valitud sihtkohas ringi ja lase ideedel lennata. Et see veidi lihtsamalt läheks võid inspiratsiooni koguda näiteks siit: 3park Eesti madalseiklusrajad.

Mõned näited populaarsematest mängudest:

 

Tee plaan ja konsulteeri meie spetsialistiga

Enne ehitamist oleks tarvis mõelda mõne detaili peale:

Visandame sinu pargi

Kasutades plaani üksikasju, loome Sinu pargi visandi. Näitame ära, kus rada algaks ja lõppeks. Oleme loomingulised ning loodusega kooskõlas. Arvestame ronijate vanuse ning oskustega, ning ehitame alati nii, et seiklusrada oleks põnev ja pakuks rõõmu erineva tasemega ronijatele.

Et oleks lihtsamaid, keskmise raskusastmega ja keerulisemaid elemente. Nii on võimalik kõigil end proovile panna, aga ka arenguruumi, kui kohe kõik ei õnnestu.

Asume asja kallale

Meie 3pargi ehitustiim tuleb ja toimetab, Sinul jääb üle vaid keha soojaks võimaleda ja juba peagi kogu perega tarzani kombel aega veeta!

Hakkas meeldima?
Liitu meie uudiskirjaga, et asjakohane info seiklusraja loomisest jõuaks otse sinu postkasti.