fbpx

Поистине потрясающие приключенческие тропы, сливающиеся с природой.

Узнайте, какие открытия и самопревосходство мы создали с командой.

Выполненная работа
rajakaart

Мы всегда готовы думать вместе и познакомиться с деревьями на локации.

Поскольку приключенческие трассы можно создавать и на искусственных опорах, можем мы прийти даже на пустую площадку. Все это для того, чтобы предложить

вдохновляющую видение будущего. Если идея вам интересна, дайте знать о своем интересе.

Консультация и разработка эскиза с нашей стороны абсолютно бесплатны.

Быть на связи

Seiklusrada avalikku ruumi

Koolid ja lasteaiad ei ole ainukesed, kes näevad väga suurt potentsiaali laste arengus seiklusradade näol.

Kool, lasteaed, vallavalitsus, külakeskus, huviasutus — Võta meiega ühendust ja teeme koos midagi ägedat. Lisaks ehitusele aitame ka raha taotlemisel ja toetame teid tervel projekti teekonnal.

Tahan seiklusrada

Seiklusrada koduhoovi

Lapsed arenevad meeletu kiirusega. Äge on kui saab neile pakkuda keskkonda, kus neil on selleks rohkelt võimalusi. Lisaks peab areng olema ka loomulik ja seda ei saa lõputult tagant sundida.

Seiklusrada jätab ruumi loomingulisuseks. Mõnikord on vaja leida ise lahendus ees seisvale olukorrale, no täpselt nagu päriseluski

Tahan seiklusrada
wide image

Где бесплатные тропы приключений?

На карте обозначены общественные невысокие приключенческие тропы, по которым можно лазить бесплатно. Посмотрите, где расположены ближайшие канатные спуски и места активной деятельности.

Обратная связь
Pirita seikluspark
Pirita Seikluspark on ehitatud ja iga-aastaselt hooldatud 3park seiklusrajad poolt. Töö alati kvaliteetne ja kiire ning meeskond professionaalne. 3park on alati oodatud Pirita Seiklusparki uuendama ja ehitama :)

Pirita seikluspark

Merivälja tee 5 A, Tallinn
Anti Saarepuu
Töö kiire ja korralik! Haanjasse rajatud madalseiklusraja ehitus sujus super hästi ning tööd teostati tähtaegselt ja tänu 3park Eestile saime Haanjasse väga vinge raja, kus lapsed ja isegi täiskasvanud naudivad ronimist ja harjutavad tasakaalu. Tänud teile ja edu uutel tegemistel!

Anti Saarepuu

Haanja Puhke- ja spordikeskus
Ann-Liis Laas
Nende meeskond on äärmiselt profesionaalne, kogu asja ajamine on väga lihtne, ning meeldiv. Ettevõte arvestab väga kliendi soovidega, pakkudes ka enda poolseid ideid. Paigaldus toimub õigeaegselt - töö kiire, korralik ja puhas, peale paigaldust saab kohe seiklusparki kasutada, sest meeskonna lahkudes on objekt ilusti korrastatud. Suurimad tänud 3park seikluspargi meeskonnale - te olete väga kihvtid, soovitame teid kõikidele teistele ka ! ☺️

Ann-Liis Laas

Seiklusrada koduhoovi
Robert Salep
Väga asjalik ja teadlik töö Kadrina madalseiklusraja puhul on teinud sellest korraliku huviobjekti, mis meelitab inimesi nii lähemalt kui ka kaugemalt. Lisaks sellele, et rada on põnev ja väljakutsuv on suhtluspool ja tegutsemine kiire ja korralik. Aitäh teile kaasa mõtlemast ja tegutsemast!

Robert Salep

Kadrina madalseiklusrada
Age Rebel
Hagudi noored tänavad toreda seikluspargi eest kogu teie meeskonda. Aitäh hea suhtluse, kiire ja korrektse töö eest!

Age Rebel

Hagudi Põhikool
Evelin Rikma
Rakvere linna esimene madalseiklusrada Rakvere Põhikooli hoovi valmis 3park asjatundlike ehitajate abiga. Kogu suhtlus ja töö sujus suurepäraselt! Rada sai veel parem, kui oodata oskasime. Seiklejaid ja turnijaid jagub hommikust hilisõhtuni. Rajast on saanud tõmbenumber, mida tullakse uudistama ka kaugemalt. Oleme tänulikud ja soovitame teistele ka!

Evelin Rikma

Rakvere põhikool
Понравилось
Liitu meie uudiskirjaga, et asjakohane info seiklusraja loomisest jõuaks otse sinu postkasti.