fbpx

Seiklusrada koolihoovi? Edukad näited Eestist!

Seikluspargid on enamasti seostatud suviste väljasõitude ja puhkehetkedega, kuid viimasel ajal on Eestis tekkinud trend, kus koolihoovid muutuvad tõelisteks seiklusparadiisideks. See ei rikasta ainult õpilaste koolikogemust, vaid pakub ka hulgaliselt võimalusi füüsiliseks arenguks ja õueõppeks. Siin on mõned silmapaistvad näited koolidest Eestis, kes on 3park seiklusradade abiga madalseiklusrajad oma hoovidesse toonud.

1. Viimsi Kooli madalseiklusrada:
Viimsi, tuntud oma kauni looduse ja merevaate poolest, on nüüd ka koduks ühele innovaatilisele seikluspargile. Viimsi Kooli hoov on muudetud seiklusrajaks, mis ühendab looduslikku ilu füüsilise tegevusega, pakkudes õpilastele unustamatut õuesõppe kogemust.

2. Põlva Kooli madalseiklusrada:
Põlva südames asuvas koolis, on seikluspark osutunud tõeliseks hitiks. Rajad on disainitud nii, et need sobivad erinevatele vanuserühmadele, tagades, et iga laps leiab endale sobiva väljakutse.

3. Miina Härma Gümnaasiumi madalseiklusrada:
Tartu kesklinnas asuvas Miina Härma Gümnaasiumis on seiklusrada osa kooli uuenduslikust lähenemisest haridusele. Rada võimaldab õpilastel arendada nii füüsilisi kui ka meeskonnatöö oskusi, mida nad saavad klassiruumis rakendada. Miina Härma Gümnaasiumi madalseiklusrada on loodud ilma platvormideta ainult puudele.

4. Haabersti Vene Gümnaasiumi madalseiklusrada:
Tallinna lääneosas asuvas Haabersti Vene Gümnaasiumis on seikluspargi rajamine olnud osa kooli pühendumusest pakkuda õpilastele parimat. See park ei ole mitte ainult koht mängimiseks, vaid ka õppimiseks ja avastamiseks.

5. Kivimäe Põhikooli madalseiklusrada:
Kivimäel on õpilastel võimalus nautida seiklusparki otse oma kooli hoovis. Park on muutunud oluliseks osaks kooli kogukonnast, aidates kaasa õpilaste füüsilisele ja sotsiaalsele arengule.

6. Lilleküla Gümnaasiumi madalseiklusrada:
Lilleküla Gümnaasium on teine suurepärane näide koolist, mis on näinud seikluspargi potentsiaali, rada on loodud vaid postidele. Õpilased naudivad vaheldust traditsioonilise õppekavaga, kasutades parki nii lõõgastumiseks kui ka õppimiseks.

Seikluspark koolihoovis on investeering õpilaste tulevikku, pakkudes neile keskkonda, kus nad saavad õppida ja kasvada. Unistad oma kooli seikluspargist? Võta meiega ühendust ja teeme selle unistuse reaalsuseks! Telli enda koolile tasuta rajakaart siit!

Kirjuta meile info@3park.ee või helista +372 5558 7837

 

Hakkas meeldima?
Liitu meie uudiskirjaga, et asjakohane info seiklusraja loomisest jõuaks otse sinu postkasti.