fbpx

Seiklusradade psühholoogia: miks eestlased armastavad adrenaliini?

laps_seikluspargis

On see armastus värskes õhus seiklemise vastu? Või on see midagi sügavamat? Sukeldugem selle adrenaliinilaksu maailma ja uurigem, miks eestlased armastavad seiklusradasid.

1. Seiklus on osa meie ajaloost

Meie esivanemad olid tõelised ellujääjad. Nad pidid vastu astuma Eesti muutlikule kliimale, metsadele ja soodele. Ehkki tänapäeval ei pea me enam selliseid väljakutseid ületama, on seikluslik vaim endiselt meis kõigis.

2. Eesti loodus kutsub seiklema

Eesti uhke loodus on üks parimaid kohti seiklemiseks. Rohkem kui viiendik Eesti maismaast on kaitse all, sealhulgas rahvuspargid ja looduskaitsealad. Seega pole üllatav, et meie rahvas on nii seiklusjanuline.

3. Adrenaliin: looduslik stressileevendaja

Teaduslikult on tõestatud, et adrenaliin vabaneb vastusena füüsilisele tegevusele ja võib aidata vähendada stressi. Eriti praegusel kiirel ajastul otsime viise, kuidas põgeneda igapäeva pingete eest ja mis oleks parem viis kui seiklusrikas päev looduses?

4. Seiklusradade populaarsus Eestis

Seiklusradade arv Eestis on viimastel aastatel oluliselt kasvanud. 3park ehitab seiklusradasid lisaks erakliendi hoovidele ka koolidele, lasteaedadele ja muudele külakeskustele. Neid leidub nii suurtes linnades kui ka maapiirkondades, mis näitab eestlaste kasvavat huvi selle aktiivse vaba aja veetmise vormi vastu.

Üks on kindel: eestlased armastavad seiklusi. Ja kui otsite järgmist adrenaliinilaksu, siis teate, kuhu minna – Eesti seiklusradadele! Kus saab tasuta ronida näed SIIT.

Unistad oma seikluspargist? Võta meiega ühendust ja teeme selle unistuse reaalsuseks! Telli endale tasuta rajakaart siit!

Kirjuta meile info@3park.ee või helista +372 5558 7837

 

Hakkas meeldima?
Liitu meie uudiskirjaga, et asjakohane info seiklusraja loomisest jõuaks otse sinu postkasti.