fbpx

Koduhoovi seiklusradade omanike tagasiside

Kui soovid, et lastel oleks hoovis arendavat ja väljakutsuvat liikumisruumi siis väga hea viis seda luua on seiklusraja näol. Siin on mõned toredad tagasisided mis meile on saadetud!

“Ühel ilusal päeval otsustas suurem seltskond lapsi ja noori, et rada koduaias oleks parim. Otsides siit ja sealt väga midagi ei leidnudki ja siis kõik võimas FB ja tema reklaamid kuvas otsitava soovituseks. Kiirelt kiri välja ja olidki kenad noormehed hoovil, imetlesid metsakest ja fantaasia lendas. Ei läinudki kaua kui oli oma ja nunnu metsa all. Seda kasutati talvel, kevadel ja nüüd suvelgi 0-97, kõik leiavad oma. Isegi minu veetlevad 120kg ei suuda loodut lammutada.

Tänud Teile ägeda ajaveetmis nurga eest. Mu üliaktiivsed pärdikud teevad kniksu ja kraapsu ja jooksevad aegajalt plaastreid küsima 😝 Tegijal ikka juhtub.”


“Paigaldasid suure mõnusa kiigu kodu juurde ning väga rahul. Meeldib just eriti, et konstruktsioon on võimalikult puusõbralik ning töö kiire ja korralik.”


“Leidsime kodu lähedalt Nõmmelt paar avalikku seiklusrada kus lapsed meelsasti turnima hakkasid ning avastades, et Võsul suvila kandis on ka ühe eramaja aeda sarnane ala tekitatud, tekkis meil endal mõte, et miks mitte mõnda elementi ka oma lastele koduaeda lasta panna. Mõte realiseeritud ning esimesest meilist väga meeldiv klienditeenindus, kiire reageerimine ja ehitus ning üdini sõbralik suhtlus algusest lõpuni. Meie lapsed ja nende sõbrad arvavad, et meil on nüüd kõige ägedam aed üldse, nii et soovitaksime 3park Seiklusradade meisterdajaid nii kodustesse kui ka avalikesse ruumidesse kahe käega.”


“Professionaalselt tehtud töö vastavalt kokku lepitule. Protsess hõlmas lisaks atraktsioonide paigaldamisele ka puhast ja korrektset tööjälge. Harva tuleb ette olukord kui pole vaja teenuse osutaja järgi koristada. Soovitan kindlasti ka teistele huvilistele.”


“Suured tänud 3park tiimile, teiega koostöö oli suurepärane ja tulemus fantastiline…”


“Tellisime enda koduaeda mõned elemendid – kiige, võrkkiige ja slackline’i (kiire guugeldamine ütleb, et see on eesti keeles “tasakaalulint”). Tuldi kohale, vaadati aed üle, mõeldi kaasa, anti nõu. Suhtumine oli super. Meil oli see teema, et tahaks nii väikse lapse kiike, aga samas ka suurte inimeste kiike. 3park pakkus välja ülihea lahenduse, kus saab karabiinide otsas lihtsalt kiige kiirelt välja vahetada sõltuvalt sellest, kas tahab kiikuda laps või suurem inimene. Selle asemel, et kaks kiigekohta tekitada. Teostus oli ka kiire. Kõik on väga kvaliteetne ja jääb selline tunne, et kestab väga-väga kaua. Julgen väga soovitada ja tellin ilmselt igasugu asju veel juurde sealt seni kuni aias ruumi jätkub ja seni kuni abikaasa lubab.”


“Väga kvaliteetne ja kiire töö! Nüüd meil on korralik ja ilus seikluspark kodus, kogu pere naudib sõltumata vanusest!! Aitäh!! 😊”


“Töö kiirem kui kokku leppisime ja tulemus ületas ka ootuseid. Asjalikud kaasamõtlejad ja tegus. Töökas kollektiiv.”


Kuidas alustada koduse madalseiklusraja ehitust?

Kõige lihtsam on küsida 3park seiklusradade spetsialistilt tasuta konsultatsiooni. Ise ei pea ühtegi mõõtmistööd ette võtma. Asukohas kohtumisel on koheselt võimalik saada ülevaade puudest ning erinevatest võimalustest seiklusraja elementide paigaldamiseks.

Lisaks arutatakse läbi lahendused puude, postide ning teiste vajaduste kohta. Pärast konsultatsiooni koostab 3park spetsialist detailse rajaplaani mängude kirjeldusega. Piltide ja selgitustega pakkumise pealt on täpselt aru saada, mis valmima hakkab ja kui palju see maksab.

Kirjuta meile info@3park.ee või helista +372 5558 7837

 

Hakkas meeldima?
Liitu meie uudiskirjaga, et asjakohane info seiklusraja loomisest jõuaks otse sinu postkasti.