fbpx

Laste ülekaalulisus Eestis

lapsed-seiklusrajal

Eesti laste seas on ülekaalulisus ja rasvumine kasvav probleem. See mõjutab mitte ainult nende füüsilist tervist, vaid ka vaimset heaolu. Ülekaalulisuse peamised põhjused hõlmavad istuvat eluviisi, ebatervislikke toitumisharjumusi ning piiratud füüsilist aktiivsust.

Lapsevanemate oluline roll

Lapsevanemad mängivad võtmerolli laste tervisliku toitumise ja aktiivse eluviisi kujundamisel. Tervislik toitumine koos regulaarse füüsilise tegevusega on ülioluline. Vanemate eeskuju ja toetus on asendamatud. Kui sina ei liigu, miks peaks laps?

Tervislik toitumine ja liikumine

Tervislik toitumine hõlmab tasakaalustatud ja mitmekesist toiduvalikut, rõhuga värsketel ja tervislikel toiduainetel. Liikumine peaks olema igapäevane, kaasates lapsi erinevatesse füüsilistesse tegevustesse.

3park seiklusrajad: aktiivse eluviisi edendamine

3park toetab aktiivse eluviisi edendamist, pakkudes seiklusradade ehitus teenust nii erakliendile, koolidele, lasteaedadele ja muudele külakeskustele. Seiklusradade kaudu saavad lapsed lõbusal ja kaasahaaraval viisil oma füüsilist aktiivsust suurendada. Seiklusrajad pakuvad põnevaid väljakutseid, mis edendavad nii kehalist kui vaimset arengut.

Unistad oma seikluspargist? Võta meiega ühendust ja teeme selle unistuse reaalsuseks! Telli endale tasuta rajakaart siit!

Kirjuta meile info@3park.ee või helista +372 5558 7837

 

Hakkas meeldima?
Liitu meie uudiskirjaga, et asjakohane info seiklusraja loomisest jõuaks otse sinu postkasti.