Seikluspark lasteaeda või kooli: kas on ikka ohutu?

lastaia_laps_seiklusrajal

Lasteaedade ja koolide hoovist leiame alati mänguväljakuid ja liivakaste. Kuid üha populaarsemaks saavad madalseiklusrajad. Just seetõttu, et need lisavad laste õueajale juurde rohkem õpetlikku väärtust. Seiklemine aitab lastel arendada oma motoorseid oskusi, tasakaalu ja koordinatsiooni. Samuti õpetab see neile meeskonnatööd ja probleemide lahendamise oskusi.

3park seiklusrajad ehitavad nii lasteaedadesse kui koolidesse

3park on üks juhtivaid seiklusraja projekteerimis- ja ehitusettevõtteid, kes on spetsialiseerunud seiklusparkide ehitusele, nii kõrgetele kui madalatele. Meie meeskond mõistab, kui oluline on laste turvalisus ning seetõttu on meie prioriteet kvaliteetsus ja ohutus.

Seikluspargi planeeringu koostame alati tasuta ja meie kogenud meeskond aitab kogu protsessi jooksul, alates planeerimisest kuni valmimiseni, oleme alati olemas ka hooldusteks. Lisaks projekteerime ja taotleme load, et tagada seiklusraja vastavus ohutusnõuetele.

Kas seikluspark on ohutu lasteaedadele ja koolidele?

Mõned lapsevanemad võivad olla mures, kas seikluspark on ikkagi piisavalt ohutu nende lastele. Jah! 3park seiklusrajad on loodud spetsiaalselt lastele, arvestades nende vajadusi ja ohutust. Kõik seiklusrajad vastavad ohutusstandarditele.

Oleme sinu jaoks loonud ka kaardi, kus saad hõlpsalt leida endale lähima 3pargi ehitatud madalseiklusraja, kus saad ohutuse omal käel järele proovida!

Unistad oma seikluspargist? Võta meiega ühendust ja teeme selle unistuse reaalsuseks! Telli endale tasuta rajakaart siit!

Kirjuta meile info@3park.ee või helista +372 5558 7837

 

Hakkas meeldima?
Liitu meie uudiskirjaga, et asjakohane info seiklusraja loomisest jõuaks otse sinu postkasti.